Grecja autokarem (16-25.09.2021)

3190 zł

(10 DNI  !!! ze zwiedzaniem Wenecji, Aten, klasztorów Meteora i Delf !!!)

 

1 Dzień (16.09)- godz. 1:00 wyjazd autokarem z miejsca zbiórki. Przejazd przez Zieloną Górę,  Szprotawę, Bolesławiec. Przejazd obwodnicą koło Pragi,  Iihlava, przekroczenie granicy w Znojmo ( granica czesko – austriacka). Następnie  przejazd obwodnicą przez Austrię (Linz). Przyjazd do Włoch. Przyjazd na nocleg do Lido di Jesolo koło Wenecji. Obiadokolacja.  Nocleg.

2 Dzień (17.09.)  -  śniadanie. Przyjazd do Ancony. Godz, 13:30 odprawa promowa, Nocleg na promie. Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Igoumenitsa następnego dnia.

3 Dzień (18.09) Przejazd do miejscowości Sivota - zachodni Epir. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny - korzystanie z plaży. Późnym wieczorem "Wieczór Grecki" z degustacją potraw greckich i wina, nauka tańca Zorba. Nocleg.

4 Dzień (19.09)  - Śniadanie. Całodzienna wycieczka do klasztorów Meteora- klasztorów zbudowanych na wznoszących się w niebo słupach skalnych, schroniska dla tysięcy ortodoksyjnych mnichów, gdzie uczyli się jak być roztropnymi w myśli i pokornymi w woli. Greckie Meteory są bez wątpienia jedną z najbardziej malowniczych formacji skalnych na świecie Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 Dzień (20.09) – śniadanie. Wyjazd z zachodniego Epiru i przejazd wybrzeżem przez Arte (miasto Pyrrusa). Przejazd mostem w Antirion na Półwysep Peloponez. Postój przy Kanale Korynckim. Przyjazd do miejscowości Loutraki. Rejs po Kanale Korynckim. Zakwaterowanie w hotelu "Mantas". Obiadokolacja. Nocleg.

6 Dzień (21.09)– śniadanie. Przyjazd do Aten. Zobaczymy ateński Akropol – starożytny ośrodek kultu religijnego (Odeon Heroda Attykusa, Świątynia Ateny Nike, Propyleje, Partenon, Erechtejon, Muzeum Akropolu, Aeropag - skała Św. Pawła, na której głosił kazania. Dalsze zwiedzanie Aten: Ogrody Narodowe, zmiana warty przed gmachem Parlamentu, Łuk Hadriana, Stadion Olimpijski. Wieczorne zwiedzanie XIX wiecznej dzielnicy Plaka z mnóstwem tawern, sklepików, wąskich uliczek i zaułków. Powrót do miejscowości Loutraki nad Zatoką Koryncką. Obiadokolacja. Nocleg.

7  Dzień (22.09)  –  śniadanie. Wyjazd z miejscowości Loutraki do Igoumenitsa. Po drodze przyjazd do Delf i zwiedzanie: Ruin Delfickich, św. Okręgu, Muzeum Delfickiego.  Godz. 23:15 odprawa promowa, Nocleg na promie. 

8 Dzień (23.09) - Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Ancony. Wyjazd na nocleg do Lido di Jesolo. Obiadokolacja. Nocleg.

9 Dzień (24.09)  – śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem do Wenecji do Punta Sabbioni, przepłyniecie statkiem do Wenecji. Zwiedzanie: Pałac Dożów, Plac Św. Marka, Kampanilla, Most Westchnień, Kościół San Salvatore , Most Rialto na Kanale La Grande. Czas na zakup pamiątek. Powrót statkiem do Punta Sabbioni. Wieczorny wyjazd do Polski. Przejazd przez Udine, Graz, Obwodnica koło Wiednia, obwodnica koło Pragi.

10 Dzień (25.09) – Przyjazd na miejsce w godzinach południowych.

 

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, Video, barek)

- 8 noclegów w pokojach 2-sobowych, w tym 2 na promie w kabinach 4-osobowych

- 7 śniadań;

- 7 obiadokolacji

-  opieka pilota i przewodnika

- ubezpieczenie  Signal Iduna KL 10.000 NWI i S 15.000

- wycieczka do Wenecji, Meteorów, Aten i Delf

 

Dodatkowo płatne :

- Wenecja 15 E (przeprawa promowa i check point)

- wstępy do zwiedzanych obiektów (ok 60 E)

- Wieczór Grecki 20 E

 

Fakultatywnie:

- rejs po Kanale 15 E

- możliwość wykupienia dwóch dodatkowych obiadokolacji na promie w cenie 30 E

* grupa min. 30 osób

 

Aktualne wycieczki organizowane przez BTZ Progress

Tropical Islands (11.11.2021)

109 zł

WYCIECZKA NA KONIEC WAKACJI :-)) Wyjazd o godz. 8.00. Przekroczenie granicy w Świecku. Przejazd przez Berlin Ring, autostradą w kierunku Drezna. Zjazd w kierunku Staakow. Przyjazd do „TROPICAL ISLANDS”. Plaża, niebieska laguna, tropikalny las z 500 gatunkami roślin, ciepłe morze z wyspą, wioska tropikalną.czytaj więcej >>>

Paryż (5 - 9.11.2021)

1559 zł

1 Dzień (5.11.) godz. 00:00 Sulęcin (parking Mila) wyjazd trasą – Berlin, Braunschweig, Hannover, Dortmund, przekroczenie granicy belgijskiej w Achen. Przejazd przez Liege, Namur, Valencienes, Lille. Przyjazd do Paryża około godz.czytaj więcej >>>

Berlin (23.10.2021)

139 zł

Wyjazd z Sulęcina godz. 8.00 (parking Mila). Przyjazd do dawnego Berlina Wschodniego. Przejazd obok Parku Treptow, Molecula Men, a następnie wzdłuż fragmentów muru berlińskiego. Zwiedzanie Berlina Wschodniego rozpoczniemy od zobaczenia takich zabytków jak: Rotes Rathaus, Fontanna Neptuna, Wieża telewizyjna (wstęp dla chętnych) , Kościół św.czytaj więcej >>>

ŁÓDŹ (17-19.09.2021)

585 zł

Łódź – metropolia, która z malutkiej wsi w ciągu kilkudziesięciu lat staje się największym ośrodkiem przemysłowym ziem polskich. Produkty z tego miasta docierały nawet do Chin. Miejsce powstania bajecznych fortun rodzin Schreiblerów, Grohmanów czy Poznańskich.czytaj więcej >>>

Enerylandia, Wieliczka i Kraków (25-26.09.2021)

449 zł

U NAS MOŻNA REALIZOWAĆ BONY TURYSTYCZNE !!! 1 Dzień – wyjazd o godzinie 00.00 (parking Mila Sulęcin) dojazd do Wieliczki. Godz. 8:45 zwiedzanie kopalni z przewodnikiem. Kopalnia Soli w Wieliczce jest uznawana za jeden z siedmiu cudów Polski i od roku 1978 znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa Unesco.czytaj więcej >>>