Biuro Podróży Progress

 

SPECJALNIE Z OKAZJI 14.URODZIN NASZEGO BIURA PODRÓŻY PROGRESS SPOŚRÓD WSZYSTKICH INDYWIDUALNYCH REZERWACJI Z SYSTEMU SCHMETTERLING DOKONANYCH W DNIACH 16.01-31.03.2024 ROZLOSUJEMY NAGRODĘ

VOUCHER NA KWOTĘ 1000 PLN DO WYKORZYSTANIA NA WYCIECZKĘ ORGANIZOWANĄ Z BIUREM PODRÓŻY PROGRESS

LOSOWANIE NAGORDY ODBĘDZIE SIĘ DNIA 2.04.2024 O GODZINIE 17.00

 

 

Planujesz wakacje, urlop, wypoczynek za granicą lub w kraju?

Podróżuj z Biurem Podróży "Progress"!

 

- Pośredniczymy w rezerwacji wstępu do Tropical Island, biletów autokarowych i lotniczych

- Jesteśmy także agentem wielu znanych biur podróży i możemy pomóc w rezerwacji wczasów zagranicznych

- Prowadzimy interaktywne kursy językowa dla wszystkich grup wiekowych

- Organizujemy obozy językowe dla młodieży, wczasy karjowe i zagraniczne

- Robimy przysięgłe tłumaczenia dokumentów (j.ang. / j. niem.) oraz pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności

- Oferujemy usługi przewodnickie (Berlin, Poczdam, Paryż, Drezno, Wiedeń, Praga) i pilotażowe

- Zajmujemy się nauką gry na instrumentach klawiszowych

- Wynajmujemy salę na spotkania, kursy, zebrania (sala wyposażona w rzutnik, flipchart, sprzęt komputerowy z nagłośnieniem oraz interaktywną tablicę)

 

Specjalizujemy się w wycieczkach zagranicznych jak również w wycieczkach krajowych. Organizujemy różnego rodzaju wycieczki autokarowe dla indywidualnych turystów, jak również dla zakładów pracy, firm, szkół etc. Duże doświadczenie pozwala nam organizować imprezy turystyczne wg upodobań i gustów klientów. Zawsze jednak najważniejsza jest dla nas jakość przeprowadzonej imprezy. Oferowane hotele zostały uprzednio sprawdzone, jak również świadczenia wycieczkowe spełniły standardy i wymagania europejskie.Codziennie spotykamy się z  oznakami sympatii od wszystkich klientów, którzy chętnie biorą udział w następnych naszych imprezach. Staramy się, aby ta opinia trwała jak najdłużej. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, który kiedyś ponownie pojedzie z nami zwiedzać świat.

 

Oprócz Biura Podróży  jesteśmy również szkołą językową, która organizuje kursy języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Udzielamy także korepetycji, przygotowujemy do egzaminów maturalnych i certyfikatów językowych. Jeśli chcesz efektywnie przygotować się do egzaminów, uporządkować swoją wiedzę, poznać ciekawych ludzi to nasza szkoła jest dla Ciebie!!