Voucher

Wycieczka nad polskie morze to nie tylko pełna przygód wyprawa, ale również zabawa nasycona licznymi, edukacyjnymi rozwiązaniami. Kolonie tematyczne dla dzieci i młodzieży pozwalają rozwijać ich zdolności w wielu dziedzinach. Uczestnicy zajęć mogą między innymi spodziewać się tematów językowych, artystycznych, teatralnych, sportowych, czy tanecznych, To idealne rozwiązanie dla miłośników zagranicznej kultury, przyszłych sportowców, czy urodzonych aktorów. Rozbudowany program wycieczki obejmuje nie tylko naukę poprzez zabawę, ale również relaks, zwiedzanie uroków polskiego morza, czy poznawanie i odkrywanie świata. Na tego typu wydarzenia można zrealizować bony turystyczne i vouchery. W zależności od wybranego wariantu uprawniają one do opłacenia wycieczki lub kursu językowego. Z łatwością można je zakupić w siedzibie biura turystycznego, a długi okres ich ważności pozwala na spokojne podjęcie decyzji o wyjeździe. Vouchery sprawdzą się świetnie jako prezent dla osób uwielbiających podróże i pozyskiwanie nowych umiejętności.

 

Regulamin korzystania z voucherów

 

 1. Regulamin realizacji voucherów zamieszczony jest na stronnie
  www.progress-travel.pl w formie umożliwiającej jego odtworzenie i pobranie.
 2. Voucher uprawnia do rabatu w wybranej kwocie: 100, 200, 300, 400, 500 zł przy zakupie wycieczki organizowanej przez Biuro Turystyki Zagranicznej PROGRESS Monika Stadnik lub kursu językowego organizowanego przez Lektorat Języka Niemieckiego i Angielskiego PROGRESS Monika Stadnik. Rabat odliczany jest od cen regularnych.
 3. Voucher na wycieczkę lub kurs językowy można nabyć bezpośrednio w siedzibie biura.
 4. Voucher jest przypisany do konkretnej osoby i nie może zostać przekazany do realizacji osobie trzeciej.
 5. Voucher można zrealizować podczas jednorazowego zakupu w terminie do dwóch lat od jego wystawienia bądź wydarzenia, na które został on wydany.  Po upływie tego terminu voucher traci ważność.
 6. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.
 7. Voucher nie może zostać wymieniony na gotówkę.
 8. Voucher może być zrealizowany jedynie w Biurze Podróży PROGRESS Monika Stadnik lub w Szkole Języków Obcych PROGRESS Monika Stadnik.
 9. Gdy cena oferowanej wycieczki przewyższa nominał vouchera, nabywca zobowiązany jest zapłacić różnicę ceny gotówką lub przelewem.
 10. Gdy cena oferowanej wycieczki  nie przekracza nominału vouchera, nabywcy nie przysługuje zwrot różnicy.
 11. Biuro Podróży PROGRESS Monika Stadnik ma prawo do odmowy vouchera, jeśli upłynął okres jego ważności, lub został on uszkodzony w stopniu uniemożliwiającym jego odczytanie.
 12. Nabywca wraz z otrzymaniem vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu.